Het is weer zover, de Avondvierdaagse! Tijdens de hectische week van dit gezellige evenement maakt Kinderopvang Dronten het ouders wat makkelijker door extra service te bieden.
De Snelle Hap Week
Op alle bso's wordt op de A4D dagen gegeten met de kinderen. Samen met de kinderen maken de pedagogisch medewerkers een 'snelle hap', bijvoorbeeld soep met brood, pannenkoeken of maaltijdsalade.
Wegbrengservice (Dronten)
Voor de kinderen van de bso's in Dronten die 10 km. lopen, is er in de week van de A4D een wegbrengservice omdat de starttijd vaak lastig is. Een bso-medewerker brengt uw kind naar de start en draagt het daar over aan de groepsleiding van school. Opgave vooraf is hiervoor wel nodig via een mail aan de locatie of door in te tekenen op de opgavelijst op locatie. Voorwaarde is dat uw kind met de fiets komt en dat u zelf uw kind weer ophaalt bij het eindpunt.
We hopen op mooi weer en wensen iedereen een gezellige week toe!