Op donderdag 30 en/of vrijdag 31 januari a.s. gaan medewerkers uit het primair onderwijs in Nederland staken.
Dit betekent dat er scholen in de gemeente Dronten gesloten zullen zijn. Iedere school bepaalt zelf hoe zij invulling gaat geven aan de actie. Voor meer informatie kunt u dan ook het beste navraag doen op de school van uw kind. Het kan zijn dat de stakingsactie een probleem voor u is voor wat betreft de opvang van uw kind.
Daarom willen wij u de volgende oplossing aanbieden.
Voor ouders die reeds een bso contract bij ons hebben:
Gedurende de stakingsdag op donderdag 30 en/of vrijdag 31 januari a.s. kan uw kind opgevangen worden bij één van onze bso locaties. De locaties gaan open bij inschrijving van minimaal 3 kinderen. Het kan zijn dat we locaties om die reden gaan samenvoegen. Indien u opvang nodig heeft, vragen wij u om uw kind aan te melden via de intekenlijst op de eigen locatie (of mailen naar betreffende locatie). Voor opvang op deze stakingsdag berekenen wij hetzelfde bso tarief als bij een studiedag.
Voor ouders die geen bso bij ons afnemen:
Ook voor deze ouders is het mogelijk om gedurende de stakingstijd hun kind te laten opvangen bij een van onze bso’s in de buurt van de betreffende school. Zij dienen hun kind ook via de intekenlijst aan te melden op locatie. Voor deze ouders is het noodzakelijk om een éénmalig incassoformulier vooraf in te vullen en af te geven bij de bso. Dus: kent u iemand die éénmalig opvang nodig heeft tijdens de stakingsactie, dan kunt u deze tip doorgeven.
Wij hopen dat wij u met bovenstaand aanbod helpen met het oplossen van een mogelijk opvangprobleem!